HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Block Title
hu: Blokk címe

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Block ID
hu: Blokk ID

en: About
hu: Leírás
