Iframe (8.x-2.13) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Additional CSS Class
ro: Clasă CSS suplimentară

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Class
ro: Clasă

en: Automatic
ro: Automat

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Title text
ro: Textul titlului

en: Field settings
ro: Opţiuni câmp

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: URL only
ro: Doar URL

en: Validating URLs
ro: Validați URL-urile
