IMCE (3.0.7) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: root
pa: ਰੂਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
