JSON API Extras (8.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: Path
is: Leið

en: Filter
is: Filtur

en: Revert
is: Vend aftur

en: Alias
is: Hjáleinki

en: Path prefix
is: Forstavilsi hjá leið

en: No fields available.
is: Ongar reinar tøkar.
