Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: About
eu: (r)i buruz
