Layout BG (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Layout
mr: मांडणी

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
