Legal (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Language
ro: Limba

en: Version
ro: Versiune

en: Date
ro: Data

en: Label
ro: Etichetă

en: Changes
ro: Modificări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Link target
ro: Ținta link-ului

en: User
ro: Utilizator

en: Configure
ro: Configurează

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: New window
ro: Fereastră nouă

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: English
ro: Engleză

en: Accepted
ro: Admis

en: Languages
ro: Limbi

en: Revision
ro: Revizie

en: Language code
ro: Codul limbii

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ro: Tocmai ați utilizat legătura de autentificare unică. Nu mai este necesar să utilizați această legătură în vederea autentificării. Vă rugăm să vă schimbați parola.
