Legal (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Language
pl: Język

en: Version
pl: Wersja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Date
pl: Data

en: Terms and Conditions
pl: Warunki i zasady

en: Terms and Conditions of Use
pl: Warunki i zasady Użytkowania

en: Terms & Conditions
pl: Warunki i zasady

en: Your Terms & Conditions
pl: Twoje warunki i zasady

en: Display Style
pl: Styl wyświetlania

en: HTML Text
pl: Tekst HTML

en: Label
pl: Etykieta

en: Explain Changes
pl: Wyjaśnij zmiany

en: Changes
pl: Zmiany

en: Preview
pl: Podgląd

en: User ID cannot be identified.
pl: ID użytkownika nie może zostać zidentyfikowany.

en: Changes List
pl: Lista Zmian

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: New window
pl: W nowym oknie

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: English
pl: Angielski

en: Extras
pl: Dodatki

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Languages
pl: Języki

en: Revision
pl: Wersja

en: Language code
pl: Kod języka

en: Registration
pl: Rejestracja

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
pl: Przed chwilą wykorzystany został odnośnik jednorazowego logowania. Używanie tego odnośnika jest już zbędne. Prosimy o zmianę swojego hasła.

en: Terms of use
pl: Warunki korzystania
