MailjetAPI (8.x-1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: None
pt: Nenhum

en: Message
pt: Mensagem

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Mail
pt: Correio

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Send
pt: Enviar

en: About
pt: Sobre

en: Test mode
pt: Modo de teste

en: Informations
pt: Informações
