Media entity Instagram (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Tags
id: Tag

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Client ID
id: ID Klien

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Caption
id: Keterangan
