Media entity Instagram (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Visible
gl: Visíbel

en: Width
gl: Ancho

en: Media
gl: Medios

en: Hidden
gl: Oculto

en: Caption
gl: Lenda
