Moodle REST (1.0.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: User settings
am: የተጠቃሚ ማቀናበሪያዎች

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
