New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Overview
bs: Pregled

en: Settings
bs: Postavke

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Exists
bs: Postoji
