New Relic RPM Integration (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Exists
id: Tersedia

en: Revision
id: Revisi

en: Installed
id: Terinstal
