Niobi Research Center (3.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (54 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Closed
gu: બંધ

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Public
gu: જાહેર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: All
gu: બધા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Send
gu: મોકલો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Results
gu: પરિણામો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Joined
gu: જોડાયા

en: About
gu: વિશે

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
