Office 365 Connector (3.0.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: error
sl: napaka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Location
sl: Mesto

en: Send
sl: Pošlji

en: Log in
sl: Prijava

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
