Organic groups (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Roles
sq: Rolet

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.

en: %type_name: Create new content
sq: %type_name: Krijon përmbajtje të re

en: %type_name: Edit own content
sq: %type_name: Ndryshon përmbajtjen që ka krijuar

en: %type_name: Edit any content
sq: %type_name: Ndryshon çdo përmbajtje

en: %type_name: Delete own content
sq: %type_name: Fshin përmbajtjen që ka krijuar

en: %type_name: Delete any content
sq: %type_name: Fshin çdo përmbajtje
