Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
