Opigno Learning path (3.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (248 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Send invitation
nl: Uitnodiging versturen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Request subscription
nl: Lidmaatschap aanvragen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Categories
nl: Categorieën

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Back
nl: Terug

en: True
nl: Waar

en: Catalog
nl: Catalogus

en: Manage
nl: Beheren

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Done
nl: Gereed

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Members
nl: Leden

en: Start
nl: Begin

en: Valid until
nl: Geldig tot

en: Image only
nl: Alleen afbeelding

en: before
nl: vantevoren

en: Close
nl: Sluiten

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Share
nl: Delen

en: Pending
nl: In afwachting

en: Show
nl: Weergeven

en: Activity
nl: Activiteit

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Results
nl: Resultaten

en: Failed
nl: Mislukt

en: Documents
nl: Documenten

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Finished
nl: Voltooid

en: Complete
nl: Voltooid

en: Group settings
nl: Groep-instellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Add members
nl: Leden toevoegen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Hide
nl: Verbergen

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Joined
nl: Lid geworden

en: Finish
nl: Voltooien

en: About
nl: Over

en: Unsubscribed
nl: Afgemeld

en: Invalid email
nl: Geen geldige e-mail

en: Started
nl: Gestart

en: Steps
nl: Stappen

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Create new user
nl: Nieuwe gebruiker aanmaken

en: Show details
nl: Toon details

en: Upload a new image
nl: Nieuwe afbeelding uploaden

en: close
nl: sluiten

en: Notify users
nl: Breng gebruikers op de hoogte

en: Courses
nl: Cursussen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: user name
nl: gebruikersnaam

en: Attended
nl: Aanwezig geweest

en: Progress
nl: Voortgang

en: Time spent
nl: Bestede tijd

en: Media browser
nl: Mediabrowser

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Select image
nl: Afbeelding selecteren

en: Module settings
nl: Module-instellingen

en: Learn more
nl: Meer te weten komen

en: passed
nl: geslaagd

en: Group content
nl: Groepsinhoud

en: Group content type
nl: Groepsinhoudtype

en: Asc
nl: Oplopend

en: Request message
nl: Verzoekbericht

en: subscription
nl: abonnement

en: Training
nl: Opleiding

en: Manage categories
nl: Categorieën beheren

en: Group overview
nl: Groepsoverzicht

en: See all
nl: Bekijk alle

en: Create new users
nl: Nieuwe gebruikers aanmaken

en: Notify administrators
nl: Beheerders inlichten

en: Overall settings
nl: Algemene instellingen

en: Enroll
nl: Inschrijven

en: View all results
nl: Alle resultaten bekijken

en: Hide details
nl: Details verbergen

en: Manage activities
nl: Activiteiten beheren

en: Completed on @date
nl: Voltooid op @date

en: Open date
nl: Openingsdatum

en: Hide lower priority columns
nl: Kolommen met een lagere prioriteit verbergen

en: Media name
nl: Medianaam

en: Select entities
nl: Entiteiten selecteren

en: Badges earned
nl: Badges verdiend

en: Collaborative Workspace
nl: Samenwerkingsplatform

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
nl: {{ arguments.gid|placeholder }} leden

en: My trainings
nl: Mijn trainingen

en: Latest active trainings
nl: Laatste actieve trainingen

en: Completion
nl: Voltooiing

en: Catalog thumbnail
nl: Catalogusminiatuur

en: Current user group membership
nl: Huidig ​​gebruikersgroepslidmaatschap

en: Current user group membership status
nl: Huidige ​​gebruikersgroep lidmaatschapsstatus

en: Current user group membership filter
nl: Huidig ​​gebruikersgroeplidmaatschapsfilter

en: Current user group membership status filter
nl: Huidige ​​gebruikersgroep lidmaatschapsstatusfilter

en: Membership relation
nl: Lidmaatschapsrelatie

en: Learning path take
nl: Leertraject volgen

en: Learning path take link
nl: 'Leertraject volgen'-link

en: Learning path progress
nl: Leertraject-voortgang

en: Returns group user membership status.
nl: Toont de lidmaatschapsstatus van de groep.

en: Create training
nl: Training aanmaken

en: In case you added some courses to your training, you can manage here the modules inside these courses . Note that you can also directly add modules in the training at step 2.
nl: Als u cursussen toegevoegd hebt aan uw training, kunt u hier de modules binnen deze cursussen beheren. U kunt ook direct modules toevoegen aan de training bij stap 2.

en: You can manage here the contents of the modules inside your training, add activities to them, manage the existing activities.
nl: U kunt hier de inhoud van de modules in uw training beheren, activiteiten eraan toevoegen, of bestaande activiteiten beheren.

en: Learning Path Manager
nl: Leertrajectmanager

en: Add the Learning Path feature to the opigno instance
nl: Voeg de functie Leertraject toe aan de Opigno-instantie

en: You can enter 200 symbols.
nl: U kunt 200 symbolen invoeren.

en: Members in learning path
nl: Leden in leertraject

en: Find existing users or groups
nl: Bestaande gebruikers of groepen vinden

en: Notify user ?
nl: Gebruiker informeren?

en: Opigno notification
nl: Opigno-melding

en: A user @username has requested to joining the group @training
nl: De gebruiker @username heeft verzocht lid te worden van de groep @training

en: Dear @username
    
    A user @request_username has requested to joining the group @training.
    You can manage the membership at: <a href=":link">@link_text</a>
    
    @platform
nl: Beste @username
    
    De gebruiker @request_username heeft verzocht lid te worden van de groep @training.
    U kunt het lidmaatschap beheren op: <a href=":link">@link_text</a>
    
    @platform

en: Opigno Learning Path
nl: Opigno-leertraject

en: Add the Learning Path feature to the opigno instance.
nl: De leertraject-functie aan de Opigno-instantie toevoegen.

en: Learning Path
nl: Leertraject

en: Opigno package settings.
nl: Opigno-pakketinstellingen.

en: Learning Path Group type settings.
nl: Leertraject groepstype-instellingen.

en: Learning path courses
nl: Leertraject cursussen

en: Learning path modules
nl: Leertraject-modules

en: My result
nl: Mijn resultaat

en: Manage group content in any group
nl: Groepsinhoud in een groep beheren

en: Allows the user to manage group content in any group
nl: Hiermee kan de gebruiker groepsinhoud in elke groep beheren

en: Manage group members in any group
nl: Groepsleden in elke groep beheren

en: Allows the user to manage group members in any group
nl: Hiermee kan de gebruiker groepsleden in elke groep beheren

en: Learning Path start
nl: Leertraject start

en: Learning Path settings
nl: Leertraject instellingen

en: Learning Path courses
nl: Leertraject cursussen

en: Learning Path modules
nl: Leertraject modules

en: Create new members
nl: Nieuwe gebruikers aanmaken

en: 2/2 create a new user
nl: 2/2 nieuwe gebruiker aanmaken

en: Create a new class
nl: Nieuwe klas aanmaken

en: Completed on
nl: Voltooid op

en: Average score : @score%
nl: Gemiddelde score: @score%

en: Training Content
nl: Trainingsmateriaal

en: Your membership to the training @training has been approved
nl: Uw lidmaatschap voor de training @training is goedgekeurd

en: Dear @username
    
    Your membership to the training @training has been approved. You can now access this training at: <a href=":link">@link_text</a>
    
    @platform
nl: Beste @username
    
    Uw lidmaatschap voor de training @training is goedgekeurd. U hebt nu toegang tot deze training op: <a href=":link"> @link_text </a>
    
    @platform

en: Learning Path Content
nl: Inhoud van het leertraject

en: Learning Path Link
nl: Leertraject-link

en: The time that the LP attempt has started.
nl: Het tijdstip waarop de LP-poging is gestart.

en: The time that the LP attempt finished.
nl: Het tijdstip waarop de LP-poging is voltooid.

en: Creation datetime
nl: Tijdstip van aanmaak

en: The time that the result was saved.
nl: Het tijdstip waarop het resultaat is opgeslagen.

en: Learning Path Result
nl: Leertraject-resultaat

en: The ID of the Latest Activity entity.
nl: De ID van de laatste activiteit.

en: The UUID of the Latest Activity entity.
nl: De UUID van de laatste activiteit.

en: The Training of the Latest Activity entity.
nl: De training van de laatste activiteit.

en: The Module of the Latest Activity entity.
nl: De module van de laatste activiteit.

en: The Timestamp of the Latest Activity entity.
nl: Het tijdstip van de laatste activiteit.

en: Latest Activity
nl: Laatste activiteit

en: Group tokens:
nl: Groepsmunten:

en: E-mail notifications settings
nl: Instellingen voor e-mailmeldingen

en: Administrators email list.
nl: Beheerders e-maillijst.

en: Message to admins when user subscribed/updated/removed
nl: Bericht aan beheerders wanneer gebruiker zich heeft geabonneerd/bijgewerkt/verwijderd

en: Message to admins when user awaiting approval
nl: Bericht aan beheerders wanneer de gebruiker wacht op goedkeuring

en: Message to admins when user blocked
nl: Bericht aan beheerders wanneer gebruiker is geblokkeerd

en: Message to user when he subscribed/updated/removed
nl: Bericht aan de gebruiker wanneer hij zich heeft geabonneerd/bijgewerkt/verwijderd

en: Message to user when he awaiting approval
nl: Bericht aan de gebruiker wanneer hij wacht op goedkeuring

en: Message to user when he blocked
nl: Bericht aan de gebruiker wanneer hij is geblokkeerd

en: Give a name to the class
nl: Geef de klas een naam

en: Enter the class name
nl: Voer de klasnaam in

en: Add learners to the class
nl: Voeg leerlingen toe aan de klas

en: Search name or email
nl: Zoek naam of e-mail

en: Create new class
nl: Nieuwe klas aanmaken

en: New class created
nl: Nieuwe klas gemaakt

en: Enter the learner name
nl: Naam van de leerling invoeren

en: Enter the learner email
nl: E-mail van de leerling invoeren

en: Search a user
nl: Gebruiker zoeken

en: In the learning path since : @date
nl: In het leertraject sinds: @date

en: <span class="class_members_count">@count</span> Members
nl: <span class="class_members_count">@count</span> leden

en: Waiting for validation
nl: Wachten op validatie

en: Toggle Student Manager
nl: Studentbeheer in- of uitschakelen

en: Toggle Content Manager
nl: Inhoudsbeheer in- of uitschakelen

en: Learners not in a class
nl: Studenten niet in een klas

en: Enrolled Since
nl: Ingeschreven sinds

en: Student Manager
nl: Studentbeheer

en: Content Manager
nl: Inhoudsbeheer

en: Opigno Group Operations Block
nl: Opigno Groep Operaties Blok

en: LP Steps block
nl: LP-stappenblok

en: All trainings
nl: Alle trainingen

en: Approval Pending
nl: Wachten op goedkeuring

en: Continue training
nl: Doorgaan met trainen

en: Learning path category
nl: Leertraject categorie

en: Use this taxonomy to assign categories for learning path
nl: Gebruik deze taxonomie om categorieën aan een leertraject toe te wijzen

en: Activities bank
nl: Activiteitenbank

en: Learning path thumbnail
nl: Leertraject miniatuur

en: Group Membership Status filter
nl: Groepslidmaatschapstatusfilter

en: Manage training categories
nl: Beheer trainingscategorieën

en: Manage training settings
nl: Beheer trainingsinstellingen

en: You can invite here users or classes (group of users) to join your training. Then click on "Publish" button to have your training ready!
nl: U kunt hier gebruikers of klassen (groepen gebruikers) uitnodigen om deel te nemen aan uw training. Klik vervolgens op de knop "Publiceren" om uw training te voltooien!

en: Join training
nl: Doe mee met de training

en: View own results
nl: Eigen resultaten bekijken

en: Edit all results
nl: Alle resultaten bewerken

en: Edit own results
nl: Eigen resultaten bewerken

en: Delete all results
nl: Alle resultaten verwijderen

en: Delete own results
nl: Eigen resultaten verwijderen

en: Manage modules
nl: Modules beheren

en: Group Membership Status
nl: Groepslidmaatschapsstatus

en: Please, add at least one activity to @module module!
nl: Voeg minstens één activiteit toe aan module @module!

en: Please, add some course or module!
nl: Voeg een cursus of module toe!

en: At least one entity must be mandatory!
nl: Minimaal één entiteit moet verplicht zijn!

en: Consult your results and download the certificates for the trainings.
nl: Raadpleeg uw resultaten en download de certificaten voor de trainingen.

en: @start to @end
nl: @start tot @end

en: You reached the last content of that training.
nl: U hebt de laatste inhoud van die training bereikt.

en: The contents of that training has changed. If you start again that training, your previous achievements for it will be deleted. Do you want to continue?
nl: De inhoud van die training is gewijzigd. Als u de training opnieuw start, worden uw eerdere scores ervoor verwijderd. Wilt u doorgaan?

en: If checked administrators will be notified on trainings updates.
nl: Indien aangevinkt, krijgen beheerders bericht over trainingsupdates.

en: If checked users will be notified on training updates.
nl: Indien aangevinkt, worden gebruikers op de hoogte gehouden van trainingsupdates.

en: Please select at least one user
nl: Selecteer minimaal één gebruiker

en: Subscribe to training
nl: Op de training abonneren

en: 0.00
nl: 0:00

en: Opigno Group Members
nl: Opigno-groepsleden

en: Pending Memberships
nl: Lidmaatschappen in afwachting

en: Teaser of group
nl: Voorbeeldweergave van groep

en: Media Entity Browser (groups)
nl: Media-entiteitsbrowser (groepen)

en: Select an existing image
nl: Selecteer een bestaande afbeelding

en: Media Browser Images
nl: Mediabrowser-afbeeldingen
