OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Region
ne: क्षेत्र

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Languages
ne: भाषाहरू
