Paragraphs (8.x-1.10) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: French
sr: француски

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: German
sr: немачки

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
