Paragraphs (8.x-1.9) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: French
ne: फ्रेंच

en: Revision
ne: संशोधन

en: German
ne: जर्मन
