Paragraphs table (8.x-1.15) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Add
id: Tambah

en: View
id: Lihat

en: Line
id: Baris

en: Features
id: Fitur

en: Caption
id: Keterangan

en: Duplicate
id: Duplikat

en: About
id: Tentang

en: Column
id: Kolom

en: Form mode
id: Mode borang

en: View mode
id: Modus tampilan
