Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Layout
id: Tata letak

en: Error
id: Kesalahan

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Add another item
id: Tambahkan item lain

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Weight for row @number
id: Bobot dari @number row

en: @title (value @number)
id: @title (bernilai @number)
