Preview Site (1.1.7) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Log
te: చిట్టా

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Public files
te: బహిరంగ దస్త్రాలు
