Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Ignore
nl: Negeren

en: Counter
nl: Teller

en: Last
nl: Laatste

en: Random
nl: Willekeurig

en: First
nl: Eerste

en: Limit
nl: Limiet

en: Select
nl: Selecteren

en: Blocks
nl: Blokken

en: Skip
nl: Overslaan

en: About
nl: Over

en: Negate the condition
nl: De conditie omkeren
