Rocketship theme generator (3.5.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Login
nl: Inloggen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Back
nl: Terug

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: Page
nl: Pagina

en: Close
nl: Sluiten

en: or
nl: of

en: on
nl: op

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Pagination
nl: Paginering

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina
