rokka (2.0.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Created
ga: Cruthaithe
