Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.5) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
