Simplenews (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (73 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: List
hr: Popis

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Priority
hr: Prioritet

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Access
hr: Pristup

en: Format
hr: Oblik

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Published
hr: Objavljeno

en: Normal
hr: Normalno

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Plain
hr: Obični

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Source
hr: Izvor

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Configure permissions
hr: Podesi dopuštenja

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Log emails
hr: Spremaj poruke u log

en: 1 week | @count weeks
hr[0]: @count tjedan
hr[1]: @count tjedna
hr[2]: @count tjedana

en: Account
hr: Račun

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Customization
hr: Prilagodba

en: Asc
hr: Uzlazno
