Simplenews (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (344 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: Subject
lt: Tema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Issue
lt: Leidinys

en: Subscription settings
lt: Prenumeratos nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: Block message
lt: Bloko žinutė

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Normal
lt: Normalus

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Email format
lt: El. laiškų formatas

en: Send
lt: Siųsti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Cache
lt: Podėlis

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Plain
lt: Paprastas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: Create new account
lt: Registracija

en: Use cron
lt: Naudoti cron

en: From email address
lt: Siuntėjo el. pašto adresas

en: Mail settings
lt: Pašto nustatymai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Debug
lt: Derinimas

en: Save content type
lt: Išsaugoti turinio tipą

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: Subscribed to
lt: Užsiprenumeravęs

en: Add newsletter
lt: Pridėti naujienlaiškį

en: Confirm newsletter subscriptions
lt: Patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą

en: Request receipt
lt: Reikalauti perskaitymo patvirtinimo

en: Send newsletter
lt: Siųsti naujienlaiškį

en: Manage subscriptions
lt: Tvarkyti prenumeratas

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
lt: Pasirinkite naujienlaiškius, kuriuos norite prenumeruoti arba atsisakyti.

en: Subscriptions for %mail
lt: %mail prenumeratos

en: Manage your newsletter subscriptions
lt: Tvarkykite naujienlaiškių prenumeratas

en: You must select at least one newsletter.
lt: Privalote pasirinkti bent vieną naujienlaiškį.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
lt: Netrukus gausite patvirtinimo el. laišką su tolesniais nurodymais, kaip užbaigti prenumeratą.

en: The following addresses were added or updated: %added.
lt: Šie adresai pridėti arba atnaujinti: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
lt: Prenumeratoriai pridėti prie šių naujienlaiškių: %newsletters.

en: No addresses were added.
lt: Įrašykite bent vieną adresą.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
lt: Neteisingai parašyti adresai: %invalid.

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: Inactive users
lt: Neaktyvūs nariai

en: No addresses were found.
lt: Nerasta jokių adresų.

en: Sender information
lt: Siuntėjo informacija

en: Hyperlink conversion
lt: Nuorodų konvertavimas

en: Default newsletter options
lt: Naujienlaiškių nustatymai pagal nutylėjimą

en: These options will be the defaults for new newsletters, but can be overridden in the newsletter editing form.
lt: Šiuos nustatymus turės nauji naujienlaiškiai, tačiau juos bus galima pakeisti naujienlaiškių redagavimo formoje.

en: Sets the numbers of newsletters sent per cron run. Failure to send will also be counted.
lt: Kiek naujienlaišių bus išsiųsta per vieną cron paleidimą. Siuntimo klaidos irgi užskaičiuojamos.

en: Log emails
lt: Registruoti el. pašto pranešimus

en: Newsletter name
lt: Naujienlaiškio pavadinimas

en: You can create different newsletters (or subjects) to categorize your news (e.g. Cats news, Dogs news, ...).
lt: Galite kurti skirtingus naujienlaiškius (arba temas), kad suskirstytumėte naujienas į kategorijas (pvz., Kačių naujienos, Šunų naujienos, ...).

en: Confirm subscription
lt: Patvirtinkite prenumeratą

en: Simplenews
lt: Naujienlaiškių modulis (Simplenews)

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius

en: Subscriber ID
lt: Prenumeratoriaus ID

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: Data
lt: Duomenys

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Translate
lt: Versti

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Immediate
lt: Tuoj pat

en: Append hyperlinks as a numbered reference list
lt: Rodyti nuorodas numeruotame sąraše

en: Display hyperlinks inline with the text
lt: Rodyti nuorodas šalia teksto

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline.
lt: Atskirkite kableliais, tarpais arba rašykite kiekvieną adresą iš naujos eilutės.

en: Subscribe to
lt: Prenumeruoti

en: Site default language
lt: Svetainės pagrindinė kalba

en: Anonymous user preferred language
lt: Neregistruoto lankytojo pasirinkta kalba

en: Subscriptions matching the selected states will be exported.
lt: Prenumeratoriai, kurie atitinka šias parinktis, bus eksportuoti.

en: Subscriptions matching the selected newsletters will be exported.
lt: Prenumeratoriai, kurie prenumeruoja šiuos naujienlaiškius, bus eksportuoti.

en: Export results
lt: Eksporto rezultatas

en: Unsubscribe from
lt: Atsisakyti

en: The addresses were unsubscribed from the following newsletters: %newsletters.
lt: Adresai buvo pašalinti iš šių naujienlaiškių: %newsletters.

en: No addresses were removed.
lt: Nepašalinti jokie adresai.

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
lt: Turėkite omeny, kad prioritetą ignoruoja daugybė el. pašto programų.

en: Request a Read Receipt from your newsletters. A lot of email programs ignore these so it is not a definitive indication of how many people have read your newsletter.
lt: Daugybė el. pašto programų ignoruoja šį prašymą, todėl tai nėra rodiklis kiek žmonių perskaitys jūsų naujienlaiškį.

en: Default sender address that will only be used for confirmation emails. You can specify sender information for each newsletter separately on the newsletter's settings page.
lt: Šis adresas rodomas laiškuose, kuriuose narių prašo patvirtinti prenumeravimą. Taip pat šis adresas siūlomas, kai kuriate naują naujienlaiškį. Adresą galima pakeisti, t.y. kiekvienam <a href="admin/content/simplenews/types">naujienlaiškiui</a> priskirti savo.

en: Use cron to send newsletters
lt: Siųsti naujienlaiškius per cron paleidimus

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds. You find the time spend to send emails in the <a href="/admin/reports/dblog">Recent log entries</a>.
lt: Cron vykdymas neturi viršyti PHP maksimalaus vykdymo laiko - %max sek. Kiek laiko užėmė el. pašto laiškų siuntimas <a href="/admin/reports/dblog">Naujausiuose įrašuose</a>.

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds.
lt: "Cron" vykdymas neturi viršyti PHP maksimalaus vykdymo laiko %max sekundžių.

en: Mail spool expiration
lt: Pašto ritės galiojimo laikas

en: Confirmation emails
lt: Patvirtinimo laiškai

en: Body text of subscribe email
lt: Laiško turinys, jeigu lankytojas nori prenumeruoti naujienlaiškį

en: Body text for already subscribed visitor
lt: Laiško turinys, jeigu lankytojas jau yra prenumeratorius

en: Body text of unsubscribe email
lt: Laiško turinys, jeigu atsisako prenumeratos

en: Body text for not yet subscribed visitor
lt: Laiško turinys, jeigu atsisako tas, kas dar neprenumeruoja

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
lt: Ar tikrai norite įtraukti %user į %newsletter adresatų sąrašą?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
lt: %user buvo įtrauktas į %newsletter adresatų sąrašą.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
lt: Ar tikrai norite atsisakyti naujienlaiškio „%newsletter"?

en: Sent status
lt: Būsena Išsiųsta

en: Test email addresses
lt: Testiniai el. pašto adresai

en: Email priority
lt: El. laiškų prioritetas

en: All subscriptions to newsletter %newsletter have been deleted.
lt: Visos naujienlaiškio %newsletter prenumeratos buvo ištrintos.

en: You have been subscribed.
lt: Dabar jūs prenumeruojate naujienlaiškį.

en: You have been unsubscribed.
lt: Nuo šiol Jūs nebegausite naujienlaiškio.

en: Unassigned newsletter
lt: Nepaskirtas naujienlaiškis

en: Simplenews publishes and sends newsletters to lists of subscribers. Both anonymous and authenticated users can opt-in to different mailing lists.
lt: "Simplenews" skelbia ir siunčia naujienlaiškius prenumeratorių sąrašams. Tiek anoniminiai, tiek autentifikuoti naudotojai gali prisijungti prie skirtingų adresatų sąrašų.

en: Simplenews adds elements to the newsletter node add/edit form to manage newsletter format and sending of the newsletter issue. A newsletter issue can be sent for test before sending officially.
lt: "Simplenews" naujienlaiškio mazgo pridėjimo ir redagavimo forma papildyta elementais, kad būtų galima valdyti naujienlaiškio formatą ir naujienlaiškio leidinio išsiuntimą. Prieš oficialiai išsiunčiant naujienlaiškio leidinį galima jį išbandyti.

en: Configure Simplenews
lt: Konfigūruoti "Simplenews"

en: Unsubscribe from this newsletter
lt: Atsisakyti šio naujienlaiškio

en: This is a test version of the newsletter.
lt: Tai testinė naujienlaiškio versija.

en: Outgoing email. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to
lt: Išeinantis el. pašto laiškas. Pranešimo tipas: %type<br />Tema: %subject<br />Gavėjas: %to

en: Mass subscribe
lt: Masinė prenumerata

en: Mass unsubscribe
lt: Masinis prenumeratos atsisakymas

en: Send mail
lt: Siųsti laišką

en: Spool for temporary storage of newsletter emails.
lt: Laikinam naujienlaiškių el. laiškų saugojimui skirta programa "Spool".

en: The primary identifier for a mail spool record.
lt: Pagrindinis pašto ritės įrašo identifikatorius.

en: The {node}.nid of this newsletter.
lt: Šio naujienlaiškio {node}.nid.

en: The time status was set or changed.
lt: Nustatyta arba pakeista laiko būsena.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Unconfirmed
lt: Nepatvirtinta

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: Preferred language
lt: Pageidaujama kalba

en: Send now
lt: Siųsti dabar

en: Subscription URL
lt: Prenumeratos URL

en: Cancel account
lt: Panaikinti paskyrą

en: Newsletter settings
lt: Naujienlaiškio nustatymai

en: When checked cron will be used to send newsletters (recommended). Test newsletters and confirmation emails will be sent immediately. Leave unchecked for testing purposes.
lt: Kai pažymėta, naujienlaiškiams siųsti bus naudojamas "cron" (rekomenduojama). Bandomieji naujienlaiškiai ir patvirtinimo laiškai bus siunčiami iš karto. Testavimo tikslais palikite nepažymėtą.

en: Stop sending
lt: Nustoti siųsti

en: Save and publish
lt: Išsaugoti ir publikuoti

en: Unsubscribe URL
lt: Atsisakyti prenumeratos URL

en: Select the newsletter(s) to which you wish to subscribe.
lt: Pasirinkite kuriuos naujienlaiškius norite prenumeruoti.

en: You have been subscribed to %newsletter.
lt: Užsiprenumeravote %newsletter.

en: Both anonymous and authenticated users can <strong>opt-in and opt-out</strong> to a newsletter. A confirmation message is sent to anonymous users when they (un)subscribe. Users can (un)subscribe using a form and a block. A <strong>subscription block</strong> is available for each newsletter offering a subscription form, a link to recent newsletters and RSS feed. Email addresses can also be imported and exported via the subscription administration pages.
lt: Tiek anoniminiai, tiek autentifikuoti vartotojai gali <strong>pasirinkti ir atsisakyti</strong> naujienlaiškio. Patvirtinimo pranešimas siunčiamas anoniminiams vartotojams, kai jie (ne)užsiprenumeruoja. Vartotojai gali (ne)užsiprenumeruoti naudodami formą ir bloką. <strong>Prenumeratos blokas</strong> galimas kiekvienam naujienlaiškiui, siūlančiam prenumeratos formą, nuorodą į naujausius informacinius biuletenius ir RSS informacijos santrauką. El. pašto adresus taip pat galima importuoti ir eksportuoti per prenumeratos administravimo puslapius.

en: Simplenews settings
lt: Simplenews nustatymai

en: Default on
lt: Numatytoji reikšmė įjungta

en: Default off
lt: Numatytoji reikšmė išjungta

en: Silent
lt: Tylusis

en: Subscribe new account
lt: Naujos paskyros prenumerata

en: Newsletter subject
lt: Naujienlaiškio tema

en: The following addresses were unsubscribed: %removed.
lt: Buvo atsisakyta šių adresų: %removed.

en: Confirmation pages
lt: Patvirtinimo puslapiai

en: Subscribe confirmation
lt: Prenumeratos patvirtinimas

en: Unsubscribe confirmation
lt: Atsisakymo nuo prenumeratos patvirtinimas

en: Test newsletter sent to user %recipient.
lt: Bandomasis naujienlaiškis išsiųstas nariui %recipient.

en: Test newsletter sent to anonymous %recipient.
lt: Bandomasis naujienlaiškis išsiųstas anonimui %recipient.

en: Your newsletter subscriptions have been updated.
lt: Jūsų naujienlaiškių prenumeratos atnaujintos.

en: The newsletter subscriptions for user %account have been updated.
lt: Naujienlaiškio prenumeratos nariui %account buvo atnaujintos.

en: %user was unsubscribed from the %newsletter mailing list.
lt: %user pašalintas iš %newsletter gavėjų sąrašo.

en: Confirm remove subscription
lt: Prenumeratos atsisakymo patvirtinimas

en: Simplenews issue
lt: Simplenews leidinys

en: Subscriber count
lt: Prenumeratorių skaičius

en: Simplenews subscriber
lt: Simplenews prenumeratorius

en: Simplenews subscription
lt: "Simplenews" prenumerata

en: Lowest
lt: Žemiausias

en: Highest
lt: Aukščiausias

en: Edit newsletter
lt: Redaguoti naujienlaiškį

en: Unique ID
lt: Unikalus ID

en: Add this newsletter issue to a newsletter by selecting a newsletter from the select list. To send this newsletter issue, first save the node, then use the "Newsletter" tab.
lt: Pridėkite šį naujienlaiškio leidinį prie naujienlaiškio pasirinkdami naujienlaiškį iš pasirinkimo sąrašo. Norėdami išsiųsti šį naujienlaiškio leidinį, pirmiausia išsaugokite mazgą, tada naudokite skirtuką "Naujienlaiškis".

en: Add @label
lt: Pridėti @label

en: Use as simplenews newsletter
lt: Naudoti kaip simplenews naujienlaiškį

en: Simplenews newsletter
lt: "Simplenews" naujienlaiškis

en: Subscriber email
lt: Prenumeratoriaus el. pašto adresas

en: The email address of the newsletter receiver.
lt: Naujienlaiškio gavėjo el. pašto adresas.

en: Newsletter URL
lt: Naujienlaiškio URL

en: Invalid email address "%mail".
lt: Netinkamas el. pašto adresas "%mail".

en: Newsletter subscriptions of the user
lt: Nario naujienlaiškio prenumeratos

en: None: This newsletter is not listed on the user registration page.<br />Default on: This newsletter is listed on the user registion page and is selected by default.<br />Default off: This newsletter is listed on the user registion page and is not selected by default.<br />Silent: A new user is automatically subscribed to this newsletter. The newsletter is not listed on the user registration page.
lt: Joks: nario registracijos puslapyje šis naujienlaiškis nenurodytas.<br />Numatytoji reikšmė įjungta: Šis naujienlaiškis pateikiamas naudotojo registracijos puslapyje ir pasirenkamas pagal numatytuosius nustatymus.<br />Numatytoji reikšmė išjungta: Šis naujienlaiškis yra nurodytas nario registracijos puslapyje ir pagal numatytuosius nustatymus nėra pasirinktas.<br />Tylusis: Naujas narys automatiškai užsiprenumeruoja šį naujienlaiškį. Naujienlaiškis nenurodomas nario registracijos puslapyje.

en: Newsletter emails will be sent in %format format.
lt: Naujienlaiškiai bus siunčiami %format formatu.

en: New subscriptions will be subscribed with the selected preferred language. The language of existing subscribers is unchanged.
lt: Naujos prenumeratos bus prenumeruojamos pasirinkta pageidaujama kalba. Esamų prenumeratorių kalba nekeičiama.

en: You can always unsubscribe later.
lt: Vėliau visada galite atsisakyti prenumeratos.

en: This action will unsubscribe you from the newsletter mailing list.
lt: Šiuo veiksmu atsisakysite naujienlaiškio prenumeratos.

en: Subject of newsletter email. May contain tokens.
lt: Naujienlaiškio el. laiško tema. Gali būti žetonų.

en: Username field
lt: Vartotojo vardo laukas

en: Administer newsletters
lt: Administruoti naujienlaiškius

en: Manage URL
lt: URL adreso valdymas

en: Special offers
lt: Specialūs pasiūlymai

en: Administer simplenews subscriptions
lt: Administruoti "simplenews" prenumeratas

en: Administer simplenews settings
lt: Administruoti "simplenews" nustatymus

en: Subscribe to newsletters
lt: Prenumeruoti naujienlaiškius

en: This newsletter issue is currently being sent. Any changes will be reflected in the e-mails which have not been sent yet.
lt: Šiuo metu siunčiamas šis naujienlaiškio leidinys. Bet kokie pakeitimai atsispindės dar neišsiųstuose el. laiškuose.

en: These tokens can be used in all text fields except subject and will be replaced on-screen and in the email.
lt: Šiuos žymenis galima naudoti visuose teksto laukuose, išskyrus temą, ir jie bus pakeisti ekrane ir el. laiške.

en: Tokens related to the newsletter recipient
lt: Žetonai, susiję su naujienlaiškio gavėju

en: Corresponding user
lt: Atitinkamas narys

en: The user object that corresponds to this subscriber. This is not set for anonymous subscribers.
lt: Nario objektas, atitinkantis šį abonentą. Jis nenustatomas anoniminiams abonentams.

en: Configure your sites newsletters.
lt: Sukonfigūruokite savo  naujienlaiškius.

en: Your newsletter subscriptions
lt: Jūsų naujienlaiškių prenumeratos

en: Send on publish
lt: Siųsti paskelbus

en: Outgoing email failed. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to
lt: Nepavyko išsiųsti el. pašto laiškų. Pranešimo tipas: %type<br />Tema: %subject<br />Gavėjas: %to

en: Check the newsletters you want to subscribe to. Uncheck the ones you want to unsubscribe from.
lt: Pažymėkite naujienlaiškius, kuriuos norite prenumeruoti.Panaikinkite žymėjimą tų, kurių prenumeratos norite atsisakyti.

en: Sending mails
lt: Laiškų siuntimas

en: The URL of the page where the subscribers can manage their newsletter subscriptions.
lt: Puslapio, kuriame prenumeratoriai gali tvarkyti naujienlaiškio prenumeratą, URL.

en: Subscription changes confirmed for %user.
lt: Patvirtinti %user prenumeratos pakeitimai.

en: You can always change your subscriptions later.
lt: Prenumeratas visada galite pakeisti vėliau.

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai

en: Force resubscription
lt: Priversti iš naujo užsiprenumeruoti

en: If checked, previously unsubscribed e-mail addresses will be resubscribed. Consider that this might be against the will of your users.
lt: Jei pažymėta, anksčiau neužsisakyti el. pašto adresai bus užsiprenumeruoti iš naujo. Apsvarstykite, kad tai gali prieštarauti naudotojų valiai.

en: The following addresses were skipped because they have previously unsubscribed from %name: %unsubscribed.
lt: Toliau nurodyti adresai buvo praleisti, nes jie anksčiau atsisakė %name prenumeratos: %unsubscribed.

en: If you would like to resubscribe them, use the 'Force resubscription' option.
lt: Jei norite juos pakartotinai užsiprenumeruoti, naudokite parinktį "Priversti iš naujo užsiprenumeruoti".

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Save and keep published
lt: Išsaugoti ir palikti publikuota

en: Save as unpublished
lt: Išsaugoti kaip nepaskelbta

en: Sends the message as plain text, using PHP's native mail() function.
lt: Siunčia žinutę kaip paprastą tekstą, naudodamas PHP funkciją mail().

en: Reference method settings
lt: Referencinio metodo nustatymai

en: Sent count
lt: Išsiųstųjų skaičius

en: %name is not recognized as a username or an email address.
lt: %name yra nežinomas nario vardas ar el. pašto adresas.

en: Tokens related to the newsletter
lt: Su naujienlaiškiu susiję žetonai

en: The name of the newsletter.
lt: Naujienlaiškio pavadinimas.

en: The URL of the page listing the issues of this newsletter.
lt: Puslapio, kuriame išvardyti šio naujienlaiškio leidimai, URL.

en: Send status
lt: Siųsti būseną

en: Send status of the newsletter.
lt: Naujienlaiškio siuntimo statusas.

en: Newsletter ID
lt: Naujienlaiškio ID

en: The newsletter_id this newsletter issue belongs to.
lt: Newsletter_id, kuriam priklauso šis naujienlaiškio leidinys.

en: @count pending emails for %title were found and deleted.
lt: Buvo rasta ir ištrinta @count laukiančių laiškų, skirtų %title.

en: This will add the simplenews issue field to this content type, allowing content of this type to be sent out as a newsletter issue.
lt: Į šį turinio tipą bus įtrauktas "simplenews" leidinio laukelis, todėl šio tipo turinys bus siunčiamas kaip naujienlaiškio leidimas.

en: Simplenews uses nodes for <strong>newsletter issues</strong>. Newsletter issues are grouped in a <strong>newsletter</strong>. Enabled Node types are selectable. A newsletter is send to all email addresses which are subscribed to the newsletter. Newsletter issues can be sent only once. Large mailings should be sent by cron to balance the mailserver load.
lt: "Simplenews" naudoja mazgus <strong>naujienlaiškių numeriams</strong>. Naujienlaiškio numeriai grupuojami į <strong>naujienlaiškį</strong>. Galima pasirinkti įjungtus mazgų tipus. Naujienlaiškis siunčiamas į visus naujienlaiškį užsiprenumeravusius el. pašto adresus. Naujienlaiškio numeriai gali būti siunčiami tik vieną kartą. Dideli laiškai turėtų būti siunčiami cronu, kad būtų subalansuota pašto serverio apkrova.

en: Newsletter allow you to send periodic e-mails to subscribers. See <a href=":manage_subscribers">Newsletter subscriptions</a> for a listing of the subscribers
lt: Naujienlaiškis leidžia prenumeratoriams siųsti periodinius el. laiškus. Žiūrėkite <a href=":manage_subscribers">Naujienlaiškio prenumeratos</a> prenumeratorių sąrašą

en: Stop sending newsletter to avoid broken links / SPAM. Site URI not specified.
lt: Nustokite siųsti naujienlaiškius, kad išvengtumėte neveikiančių nuorodų / SPAM'o. Nenurodytas svetainės URI.

en: Newsletter %title deleted with @count pending emails..
lt: Naujienlaiškio %title ištrintas su @count laukiančiais laiškais..

en: Subscriber settings
lt: Prenumeratoriaus nustatymai

en: Administer your subscriber settings.
lt: Administruokite prenumeratoriaus nustatymus.

en: Edit subscriber
lt: Redaguoti prenumeratorių

en: Hash expiration
lt: "Hash" galiojimo pabaiga

en: Default format for new newsletters
lt: Numatytasis naujų naujienlaiškių formatas

en: Default priority for new newsletters
lt: Numatytasis naujų naujienlaiškių prioritetas

en: Default require receipt setting for newsletters
lt: Numatytasis nustatymas reikalauti naujienlaiškių gavimo

en: Default from email address
lt: Numatytasis "Nuo" el. pašto adresas

en: Default from name
lt: Numatytasis "Nuo" vardas

en: Sync between account and subscriber fields
lt: Paskyros ir abonento laukelių sinchronizavimas

en: Subscribe confirmation subject
lt: Prenumeratos patvirtinimo tema

en: Subscribe confirmation message
lt: Prenumeratos patvirtinimo pranešimas

en: Confirmation subscribe redirect page
lt: Patvirtinimo prenumeruoti nukreipimo puslapis

en: Confirmation unsubscribe redirect page
lt: Patvirtinimo atsisakyti prenumeratos nukreipimo puslapis

en: Mails to send per cron run
lt: Laiškai, siunčiami per cron paleidimą

en: Spool in progress expiration
lt: Vykdomos ritės galiojimo pabaiga

en: Expiration of sent mails in spool
lt: Išsiunčiamų laiškų saugojimo ritėje pabaiga

en: Description of the newsletter
lt: Naujienlaiškio aprašymas

en: HTML or plaintext newsletter indicator
lt: HTML arba paprastojo teksto naujienlaiškio indikatorius

en: Priority indicator
lt: Prioritetų rodiklis

en: TRUE if a read receipt should be requested.
lt: TRUE, jei reikia prašyti skaitymo patvirtinimo.

en: Name of the email author.
lt: Elektroninio laiško autoriaus vardas ir pavardė.

en: Email author address
lt: Autoriaus el. pašto adresas

en: Indicates if hyperlinks should be kept inline or extracted.
lt: Nurodo, ar hipersaitus reikia palikti eilutėje, ar išimti.

en: Indicates how to integrate with the register form.
lt: Nurodo, kaip integruoti su registro forma.

en: Weight of this newsletter (used for sorting).
lt: Šio naujienlaiškio svoris (naudojamas rūšiavimui).

en: Simplenews pending sensor settings
lt: "Simplenews" laukiantys jutiklio nustatymai

en: Simplenews issue settings
lt: "Simplenews" leidinio nustatymai

en: Simplenews subscription settings
lt: "Simplenews" prenumeratos nustatymai

en: Send selected newsletter issue
lt: Siųsti pasirinktą naujienlaiškio leidimą

en: Stop selected newsletter issue
lt: Sustabdyti pasirinktą naujienlaiškio leidimą

en: Subscriber delete link
lt: Prenumeratoriaus ištrynimo nuoroda

en: Subscriber edit link
lt: Prenumeratoriaus redagavimo nuoroda

en: Demo module for Simplenews.
lt: Simplenews demonstracinis modulis.

en: Press releases
lt: Pranešimai spaudai

en: Weekly content update
lt: Savaitės turinio atnaujinimas

en: Link to edit
lt: Nuoroda į redagavimą

en: Provide a simple link to edit the subscriber.
lt: Pateikite paprastą nuorodą prenumeratoriui redaguoti.

en: Link to delete
lt: Nuoroda į ištrynimą

en: Provide a simple link to delete the subscriber.
lt: Pateikite paprastą nuorodą prenumeratoriui ištrinti.

en: The subscriber's email address.
lt: Prenumeratoriaus el. pašto adresas.

en: The corresponding user.
lt: Atitinkamas narys.

en: The subscriber's preferred language.
lt: Prenumeratoriaus pageidaujama kalba.

en: The time that the subscriber was created.
lt: Prenumeratoriaus sukūrimo laikas.

en: Newsletter %label has been deleted.
lt: Naujienlaiškis %label buvo pašalintas.

en: The newsletter name.
lt: Naujienlaiškio pavadinimas.

en: A description of the newsletter.
lt: Naujienlaiškio aprašymas.

en: Newsletter format. Install <a href=":mime_mail_url">Mime Mail</a> module or <a href=":html_url">HTML Mail</a> module to send newsletters in HTML format.
lt: Naujienlaiškio formatas. Įdiekite</a> <a href=":mime_mail_url">"Mime Mail" modulį arba <a href=":html_url">"HTML Mail" modulį</a>, kad galėtumėte siųsti naujienlaiškius HTML formatu.

en: Determine how the conversion to text is performed.
lt: Nustatykite, kaip atliekamas konvertavimas į tekstą.

en: Newsletter %label has been updated.
lt: Naujienlaiškis %label buvo atnaujintas.

en: Newsletter %label has been added.
lt: Naujienlaiškis %label buvo pridėtas.

en: <em>Newsletter issue</em> @title
lt: <em>Naujienlaiškio leidimas</em> @title

en: Send test newsletter issue
lt: Siųsti bandomąjį naujienlaiškio leidimą

en: Send newsletter issue to @count subscribers.
lt: Siųsti naujienlaiškio leidimą @count prenumeratoriams.

en: Mails will be sent immediately.
lt: Laiškai bus išsiųsti nedelsiant.

en: Mails will be sent when cron runs.
lt: Laiškai bus siunčiami, kai bus paleistas cron.

en: Newsletter issue %title pending.
lt: Laukiama naujienlaiškio leidimo %title .

en: Newsletter issue %title will be sent when published.
lt: Naujienlaiškio leidimas %title bus išsiųstas, kai bus paskelbtas.

en: Sending of %title was stopped. @count pending email(s) were deleted.
lt: %title siuntimas buvo nutrauktas. Buvo ištrintas (-i) laukiantis (-i) laiškas (-ai).

en: This link has expired.
lt: Ši nuoroda nustojo galioti.

en: Request new confirmation mail
lt: Prašyti naujo patvirtinimo laiško

en: The confirmation mail has been sent.
lt: Patvirtinimo laiškas buvo išsiųstas.

en: Subscriber %label has been deleted.
lt: Prenumeratorius %label buvo ištrintas.

en: Edit subscriber @mail
lt: Redaguoti prenumeratorių @mail

en: Subscriber %label has been added.
lt: Prenumeratorius %label buvo pridėtas.

en: Subscriber %label has been updated.
lt: Prenumeratorius %label buvo atnaujintas.

en: Synchronize between account and subscriber fields
lt: Sinchronizuoti paskyros ir prenumeratoriaus laukelius

en: <p>When checked fields that exist with identical name and type on subscriber and accounts will be synchronized.</p>
lt: <p>Kai bus pažymėti laukeliai, kurių pavadinimai ir tipai prenumeratoriaus ir paskyrų laukeliuose sutampa, jie bus sinchronizuojami.</p>

en: The email address %mail belongs to a blocked user.
lt: El. pašto adresas %mail priklauso užblokuotam nariui.

en: Send newsletter issue
lt: Siųsti naujienlaiškio leidimą

en: Stay informed - subscribe to our newsletter.
lt: Būkite informuoti - užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

en: An entity field containing an extended entityreference.
lt: Esybės laukelis, kuriame yra išplėstinė esybės nuoroda.

en: HTML test mailer
lt: HTML bandomasis laiškininkas

en: Simplenews Pending
lt: "Simplenews" laukia

en: Monitors pending items in the simplenews mail spool.
lt: Stebi laukiančius elementus "simplenews" pašto ritėje.

en: All newsletter subscribers
lt: Visi naujienlaiškio prenumeratoriai

en: Newsletter issue will be sent to @count subscribers.
lt: Naujienlaiškio leidinys bus išsiųstas @count prenumeratoriams.

en: Newsletter issue will be sent to @count subscribers on publish.
lt: Naujienlaiškio leidinys bus išsiųstas @count prenumeratoriams paskelbus.
