Slick extras (8.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: edit
ta: மாற்று

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
