Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Enable
bg: Активирай

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Post
bg: Публикация

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Other
bg: Други

en: Apply
bg: Търси

en: Cron ran successfully.
bg: Cron изпълнение успешно.

en: Cron run failed.
bg: Cron изпълнение неуспешно
