Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Feed URL
fi: Syötteen verkko-osoite

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Other
fi: Muu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Cron ran successfully.
fi: Cron-ajo onnistui.

en: Cron run failed.
fi: Cron-ajo ei onnistunut.

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
