Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Action
tr: Eylem

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Post
tr: Gönderi

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: 1 day
tr: @count gün

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Desc
tr: Azalan

en: Other
tr: Diğer

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: Posted
tr: Gönderi Tarihi

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Cron ran successfully.
tr: Dönemsel görevler başarıyla çalıştırıldı.

en: Cron run failed.
tr: Dönemsel görevleri çalıştırma girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
