Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Other
ku: هیتر

en: Cron ran successfully.
ku: کارگێڕ بە سەرکەوتوویی هەڵسووڕا.

en: Cron run failed.
ku: کارگێڕ سەرکەوتوو نەبوو.
