Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
