SVG Formatter (8.x-1.05) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Inline SVG
nl: Inline-SVG

en: Image width.
nl: Breedte van de afbeelding.

en: Image height.
nl: Hoogte van de afbeelding.

en: Enable alt attribute.
nl: Alt-attribuut inschakelen.

en: Enable title attribute.
nl: Title-attribuut inschakelen.

en: Alt and title attributes will be created from an image filename by removing file extension and replacing eventual underscores and dashes with spaces.
nl: De alt- en titel-attributen worden gemaakt op basis van de bestandsnaam van de afbeelding door de bestandsextensie te verwijderen en eventuele onderstrepingstekens en streepjes te vervangen door spaties.

en: Image width:
nl: Breedte van de afbeelding:

en: Image height:
nl: Hoogte van de afbeelding:

en: Alt enabled
nl: Alt ingeschakeld

en: Title enabled
nl: Title ingeschakeld

en: Check this option if you want to manipulate the SVG image with CSS and JavaScript.
nl: Selecteer deze optie als u de SVG-afbeelding wilt manipuleren met CSS en JavaScript.

en: Apply dimensions
nl: Afmetingen toepassen
