SynCart (8.x-2.116) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Password
ro: Parolă

en: Count
ro: Contor

en: Price
ro: Preţ

en: Customer
ro: Client

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Checkout
ro: Casă

en: User registration
ro: Înregistrare utilizator

en: Contact information
ro: Informații contact

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: Shopping cart
ro: Coş de cumpărături

en: Cart
ro: Coş

en: Discount
ro: Reducere

en: Product
ro: Produs

en: Billing information
ro: Informaţii facturare

en: Favorites
ro: Favorite

en: Customer information
ro: Informaţii client

en: Billing Information
ro: Informații despre facturare

en: Registration successful. You are now logged in.
ro: Înregistrare cu succes. Acum sunteţi autentificat.

en: Payment Method
ro: Metodă de plată

en: Shipping Information
ro: Informații despre transport

en: Customer Information
ro: Informații client

en: Shipping information
ro: Informații transport

en: Thank you for your order!
ro: Vă mulțumim pentru comanda dumneavoastră!

en: Billing profile
ro: Profil de facturare

en: Unrecognized username or password. <a href=":url">Have you forgotten your password?</a>
ro: Nume de utilizator sau parolă nerecunoscute. <a href=":url">V-ați uitat parola?</a>

en: Order #@number confirmed
ro: Comanda #@number confirmată

en: Order #@number details:
ro: Detalii comanda #@number:

en: Order activity
ro: Activitate comandă
