TMGMT Translator Smartling (8.x-3.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Download
ro: Descarcă

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Files
ro: Fișiere

en: User ID
ro: ID utilizator

en: State
ro: Status

en: Info
ro: Informație

en: Download method
ro: Metoda de descărcare

en: Run cron
ro: Rulează cron

en: Cron ran successfully.
ro: Cron a rulat cu succes

en: Cron run failed.
ro: Rularea cron a eşuat

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
