TMGMT Translator Smartling (8.x-3.13) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Info
ps: مالومات
