Smartling Connector for Drupal (8.x-4.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Info
te: సమాచారం
