TMGMT Translator Smartling (8.x-4.13) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: Login
he: כניסה

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Files
he: קבצים

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: State
he: מצב

en: Info
he: מידע

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Download method
he: שיטת הורדת קבצים

en: Run cron
he: הרצת Cron

en: Queue
he: תור

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: Cron run failed.
he: ריצת cron נכשלה.

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
