TMGMT Translator Smartling (8.x-4.9) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Download
ru: Скачать

en: Login
ru: Логин

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Files
ru: Файлы

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: State
ru: Состояние

en: Info
ru: Инфо

en: Due date
ru: Срок

en: User Id
ru: ID Пользователя

en: Download method
ru: Способ скачивания

en: Run cron
ru: Запустить cron

en: Queue
ru: Очередь

en: Cron ran successfully.
ru: Запуск <em>cron</em> выполнен.

en: Cron run failed.
ru: Запуск <em>cron</em> неудачен.

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.
