Token (8.x-1.17) - en to lt translation catalogue (188 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Number
lt: Skaičius

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Book
lt: Knyga

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: format
lt: formatas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Roles
lt: Rolės

en: File size
lt: Failo dydis

en: Count
lt: Skaičius

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Domain
lt: Domenas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Tokens
lt: Token

en: Available tokens
lt: Prieinami token

en: First
lt: Pirmas

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Menus
lt: Meniu

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Keys
lt: Raktai

en: Interface language
lt: Sąsajos kalba

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: About
lt: Apie

en: Content language
lt: Turinio kalba

en: Path prefix
lt: Kelio priešdėlis

en: Direction
lt: Kryptis

en: IP address
lt: IP adresas

en: Root term
lt: Šakninis terminas

en: Uses
lt: Naudoja

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Array
lt: Masyvas

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Link ID
lt: Nuorodos ID

en: Base name
lt: Bazinis pavadinimas

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: No tokens available.
lt: Nėra prieinamų token.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
lt: Spustelėkite token, norėdami jį įterpti į paskutinį spustelėtą laukelį.

en: Translation source node
lt: Vertimo šaltinio mazgas

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
lt: Suteikia vartotojo sąsają Token API ir kai kuriems trūkstamiems pagrindiniams token.

en: Insert this token into your form
lt: Įterpti šį token į formą

en: First click a text field to insert your tokens into.
lt: Pirmiausia spustelėkite teksto laukelį, į kurį norite įterpti token.

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
lt: Paaiškinimas apie naujausius pakeitimus, atliktus mazge.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
lt: Dabartinio puslapio numeris peržiūrint puslapiais suskirstytus sąrašus.

en: The source node for this current node's translation set.
lt: Šaltinio mazgas dabartinio mazgo vertimų rinkiniui.

en: Account cancellation URL
lt: Paskyros panaikinimo URL

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
lt: Vartotojo paskyros patvirtinimo panaikinimo puslapio URL.

en: One-time login URL
lt: Vienkartinio prisijungimo URL

en: The URL of the one-time login page for the user account.
lt: Vartotojo paskyros vienkartinio prisijungimo puslapio URL.

en: Tokens related to menu links.
lt: Token susiję su meniu nuorodomis.

en: The unique ID of the menu link.
lt: Unikalus meniu nuorodos ID.

en: The title of the menu link.
lt: Meniu nuorodos pavadinimas.

en: The URL of the menu link.
lt: Meniu nuorodos URL.

en: The menu link's parent.
lt: Meniu nuorodos tėvinis elementas.

en: Tokens related to the current page request.
lt: Token susiję su dabartinio puslapio užklausa.

en: Page number
lt: Puslapio numeris

en: The book page associated with the node.
lt: Knygos puslapis, susijęs su mazgu.

en: The menu link for this node.
lt: Šio mazgo meniu nuoroda.

en: The menu link's root.
lt: Meniu nuorodos šakninis elementas.

en: Hash
lt: Maiša

en: The extension of the file.
lt: Failo plėtinys.

en: Tokens related to the current date and time.
lt: Token susiję su dabartine data ir laiku.

en: The URL of the @entity.
lt: @entity URL.

en: The content type of the node.
lt: Mazgo turinio tipas.

en: Tokens related to content types.
lt: Token susiję su turinio tipais.

en: The name of the content type.
lt: Turinio tipo pavadinimas.

en: The unique machine-readable name of the content type.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas turinio tipo pavadinimas.

en: The optional description of the content type.
lt: Neprivalomas turinio tipo aprašymas.

en: The number of nodes belonging to the content type.
lt: Mazgų, priklausančių turinio tipui, skaičius.

en: The URL of the content type's edit page.
lt: Turinio tipo redagavimo puslapio URL.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
lt: Taksonomijos termino redagavimo puslapio URL.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas žodyno pavadinimas.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
lt: Žodyno redagavimo puslapio URL.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
lt: Konkretus dabartinio puslapio argumentas (pvz., 'arg:1' puslapyje 'node/1' grąžina '1').

en: Tokens related to URLs.
lt: Token susiję su URL adresais.

en: Relative URL
lt: Santykinis URL

en: The relative URL.
lt: Santykinis URL adresas.

en: Absolute URL
lt: Absoliutus URL

en: The absolute URL.
lt: Absoliutus URL adresas.

en: Tokens related to menus.
lt: Token susiję su meniu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas meniu pavadinimas.

en: The optional description of the menu.
lt: Neprivalomas meniu aprašymas.

en: Menu link count
lt: Meniu nuorodų skaičius

en: The number of menu links belonging to the menu.
lt: Meniu nuorodų, priklausančių meniu, skaičius.

en: The URL of the menu's edit page.
lt: Meniu redagavimo puslapio URL.

en: The menu of the menu link.
lt: Meniu nuorodos meniu.

en: The URL of the menu link's edit page.
lt: Meniu nuorodos redagavimo puslapio URL.

en: The user roles associated with the user account.
lt: Vartotojo rolės, susijusios su vartotojo paskyra.

en: Brief URL
lt: Trumpas URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
lt: URL adresas be protokolo ir baigiamojo brūkšnelio.

en: Tokens related to arrays of strings.
lt: Token susiję su eilučių masyvais.

en: The first element of the array.
lt: Pirmasis masyvo elementas.

en: The last element of the array.
lt: Paskutinis masyvo elementas.

en: The number of elements in the array.
lt: Elementų skaičius masyve.

en: The array reversed.
lt: Atvirkštinis masyvas.

en: The array of keys of the array.
lt: Masyvo raktų masyvas.

en: Imploded
lt: Sujungtas

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
lt: Masyvo reikšmės sujungtos su tinkinta eilute tarp kiekvienos reikšmės.

en: A date in '@type' format. (%date)
lt: Data '@type' formatu. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
lt: Taksonomijos termino šakninis terminas.

en: File byte size
lt: Failo dydis baitais

en: The size of the file, in bytes.
lt: Failo dydis baitais.

en: Query string value
lt: Užklausos eilutės reikšmė

en: The value of a specific query string field of the current page.
lt: Konkretaus dabartinio puslapio užklausos eilutės lauko reikšmė.

en: A random number from 0 to @max.
lt: Atsitiktinis skaičius nuo 0 iki @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
lt: Atsitiktinė maiša. Galimi maišos algoritmai: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
lt: Bandoma atlikti token pakeitimą token tipui %type be reikiamų duomenų

en: @type field.
lt: @type laukas.

en: No tokens available
lt: Nėra prieinamų token

en: Token registry caches cleared.
lt: Token registro talpyklos išvalytos.

en: The path component of the URL.
lt: URL adreso kelio komponentas.

en: Unaliased URL
lt: URL be pseudonimo

en: The unaliased URL.
lt: URL adresas be pseudonimo.

en: The specific value of the array.
lt: Konkreti masyvo reikšmė.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
lt: Token kuriuos galite panaudoti el. pašto laiške rasite žemiau.

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
lt: Visų termino tėvinių elementų masyvas, pradedant nuo šaknies.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
lt: Visų meniu nuorodos tėvinių elementų masyvas, pradedant nuo šaknies.

en: Original @entity
lt: Originalus @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
lt: Originalūs @entity duomenys, jei @entity yra atnaujinamas arba išsaugomas.

en: The base name of the file.
lt: Failo bazinis pavadinimas.

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: List of @type values
lt: @type reikšmių sąrašas

en: Tokens for lists of @type values.
lt: Token @type reikšmių sąrašams.

en: Browse available tokens.
lt: Naršyti galimus token.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: The language code.
lt: Kalbos kodas.

en: @type field. Also known as %labels.
lt: @type laukas. Taip pat žinomas kaip %labels.

en: Tokens or token types not defined as arrays
lt: Token arba token tipai nėra apibrėžti kaip masyvai

en: Tokens or token types missing name property
lt: Token arba token tipams trūksta pavadinimo savybės

en: Token types do not have any tokens defined
lt: Token tipams nėra apibrėžtų token

en: Token types are not defined but have tokens
lt: Token tipai nėra apibrėžti, tačiau turi token

en: Token or token types are defined by multiple modules
lt: Token arba token tipai apibrėžti kelių modulių

en: Image with image style
lt: Vaizdas su vaizdo stiliumi

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
lt: Vaizdo MIME tipas (image/png, image/bmp ir kt.).

en: The file size of the image.
lt: Vaizdo failo dydis.

en: The height the image, in pixels.
lt: Vaizdo aukštis pikseliais.

en: The width of the image, in pixels.
lt: Vaizdo plotis pikseliais.

en: The URI to the image.
lt: Vaizdo URI.

en: The URL to the image.
lt: Vaizdo URL.

en: @label tokens.
lt: @label token.

en: @type type with delta @delta
lt: @type tipas su delta @delta

en: Represents the image in the given image style.
lt: Atvaizduoja vaizdą nurodytu vaizdo stiliumi.

en: The <a href=":project">Token</a> module provides a user interface for the site token system. It also adds some additional tokens that are used extensively during site development. Tokens are specially formatted chunks of text that serve as placeholders for a dynamically generated value. For more information, covering both the token system and the additional tools provided by the Token module, see the <a href=":online">online documentation</a>.
lt: Modulis <a href=":project">Token</a> suteikia vartotojo sąsają svetainės token sistemai. Jis taip pat prideda papildomų token, kurie plačiai naudojami kuriant svetainę. Token yra specialiai formatuoti teksto fragmentai, naudojami kaip vietos rezervavimo ženklai dinamiškai generuojamai reikšmei. Daugiau informacijos apie token sistemą ir papildomus Token modulio įrankius žr. <a href=":online">dokumentacijoje internete</a>.

en: Your website uses a shared token system for exposing and using placeholder tokens and their appropriate replacement values. This allows for any module to provide placeholder tokens for strings without having to reinvent the wheel. It also ensures consistency in the syntax used for tokens, making the system as a whole easier for end users to use.
lt: Jūsų svetainė naudoja bendrą token sistemą vietos rezervavimo token rodymui ir naudojimui bei atitinkamų pakeitimo reikšmių pateikimui. Tai leidžia bet kuriam moduliui teikti vietos rezervavimo token eilutėms, nereikia išradinėti rato iš naujo. Tai taip pat užtikrina token sintaksės nuoseklumą, todėl sistema kaip visuma yra lengviau naudojama galutiniams vartotojams.

en: The list of the currently available tokens on this site are shown below.
lt: Žemiau pateikiamas šioje svetainėje šiuo metu prieinamų token sąrašas.

en: %name is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
lt: %name naudoja šiuos netinkamus token: @invalid-tokens.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
lt: Apskaičiuota meniu nuoroda mazgui (prieinama tik mazgo išsaugojimo metu).

en: %name must contain at least one token. | %name must contain at least @count tokens.
lt[0]: %name turi turėti bent @count token.
lt[1]: %name turi turėti bent @count token.
lt[2]: %name turi turėti bent @count token.

en: %name must contain at most one token. | %name must contain at most @count tokens.
lt[0]: %name turi turėti daugiausiai @count token.
lt[1]: %name turi turėti daugiausiai @count token.
lt[2]: %name turi turėti daugiausiai @count token.

en: Tokens related to books.
lt: Token susiję su knygomis.

en: Title of the book.
lt: Knygos pavadinimas.

en: The author of the book.
lt: Knygos autorius.

en: Top level of the book.
lt: Aukščiausias knygos lygis.

en: Parent of the current page.
lt: Dabartinio puslapio tėvinis elementas.

en: An array of all the node's parents, starting with the root.
lt: Visų mazgo tėvinių elementų masyvas, pradedant nuo šaknies.

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
lt: Šis laukelis palaiko token. @browse_tokens_link

en: Tokens related to random data.
lt: Token susiję su atsitiktiniais duomenimis.

en: The IP address of the current user.
lt: Dabartinio vartotojo IP adresas.

en: The language of the @entity.
lt: @entity kalba.

en: Tokens related to site language.
lt: Token susiję su svetainės kalba.

en: The language name.
lt: Kalbos pavadinimas.

en: Whether the language is written left-to-right (ltr) or right-to-left (rtl).
lt: Ar kalba rašoma iš kairės į dešinę (ltr), ar iš dešinės į kairę (rtl).

en: The domain name to use for the language.
lt: Domeno pavadinimas, naudojamas kalbai.

en: Path prefix for URLs in the language.
lt: Kelio priešdėlis kalbos URL adresams.

en: The active user interface language.
lt: Aktyvi vartotojo sąsajos kalba.

en: The active content language.
lt: Aktyvi turinio kalba.

en: Translation source term
lt: Vertimo šaltinio terminas

en: The source term for this current term's translation set.
lt: Šaltinio terminas dabartinio termino vertimų rinkiniui.
