Tone (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты
