Tone (1.0.0-beta6) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: - Select -
fil: - Pumili -
