Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Comments
ja: コメント

en: On
ja: オン

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: All
ja: すべて

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Panel
ja: パネル

en: Offset
ja: オフセット

en: Meta tags
ja: メタタグ

en: Post to Twitter
ja: Twitterに投稿

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
