UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Real name
nl: Werkelijke naam

en: Social networks
nl: Sociale netwerken

en: Location
nl: Locatie

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Migrate
nl: Migreren

en: Interests
nl: Interesses

en: Category name.
nl: Categorienaam.
