Varbase Blog (Corporate Blog) (8.x-4.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Blog
eo: Blogo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
